menu    
Neem contact op met
Oostendorp Nederland
Contact








Oostendorp Nederland B.V.

Fruiteniersstraat 1
3334 KA Zwijndrecht
Postbus 1104
3330 CC Zwijndrecht

Telnr (078) 610 51 00
Fax (078) 610 40 62
info@oostendorpbv.nl
www.oostendorpbv.nl

KvK 24324776
Route vanuit de richting Gorinchem
A15 volgen tot knooppunt Ridderkerk
Neem afslag A16 richting Breda/Dordrecht
Neem afslag 23, H.I. Ambacht/Zwijndrecht
Sla rechts af en rij de Hendrik Ydenweg op
Bij stoplicht rechtdoor, u komt op de Munnikensteeg
Ga bij de eerste rotonde rechtdoor
Ga bij de tweede rotonde rechtdoor
Pak bij de derde rotonde de derde afslag en rij de Geerweg op
Pak de eerste afslag rechts en rij de Fruiteniersstraat op
U vindt onze oprijlaan na 10 meter aan de linkerkant van de weg
Route vanuit de richting Breda
A16 volgen richting Rotterdam
Neem afslag 22, Zwijndrecht
Pak bij de eerste rotonde de eerste afslag en rij de P. Zeemanstraat op
Pak bij de tweede rotonde de eerste afslag en rij de Burg. Doumaweg op
Pak bij de derde rotonde de derde afslag en rij de Burg. Van ‘t Hoffweg op
Ga bij de vierde rotonde rechtdoor
Sla rechtsaf en rij de Lindtsedijk op
Rijd rechtdoor totdat de Lindtsedijk overloopt op de Geerweg
Pak de eerste afslag links en rij de Fruiteniersstraat op
U vindt onze oprijlaan na 10 meter aan de linkerkant van de weg
Contact gegevens medewerkers Oostendorp Nederland
Persoonlijke contact gegevens medewerkers Oostendorp Nederland
BU Naam Afdeling Telefoon Mobiel E-mail
Licht Dh. J.W. de Boer Directie +31 78 629 10 05 +31 6 539 02 702 j.w.de.boer@oostendorpbv.nl
Licht Dh. A.J. Veldhuizen Verkoop +31 78 629 10 04 +31 6 243 12 680 a.j.veldhuizen@oostendorpbv.nl
Licht Dh. J. Andeweg Planning / Uitvoering +31 78 629 10 09 - j.andeweg@oostendorpbv.nl
Licht Dh. P.J. van de Velde Planning / Uitvoering +31 78 629 10 10 - p.j.van.de.velde@oostendorpbv.nl
Licht Dh. B. Beumer Orderadministratie +31 78 629 10 08 - b.beumer@oostendorpbv.nl
Licht Mv. L. de Kruijker Orderadministratie +31 78 629 10 07 - l.d.kruijker@oostendorpbv.nl
Licht Mv. R. Schemmel Boekhouding +31 78 629 10 11 - r.schemmel@oostendorpbv.nl
Licht Mv. S. Meijer Onderhoud / Storingen - +31 6 142 02 172 s.meijer@oostendorpbv.nl
Licht Dh. J. Andeweg Onderhoud / Storingen +31 78 629 10 09 - j.andeweg@oostendorpbv.nl
Licht Dh. P.J. van de Velde Onderhoud / Storingen / VGM +31 78 629 10 10 - p.j.van.de.velde@oostendorpbv.nl
Licht   Onderhoud / Storingen Buiten kantooruren kunt u bellen met +31 6 471 56 257 of mailen
Data Dh. J. Ziyanay Directie +31 78 629 10 06 +31 6 141 28 379 j.ziyanay@oostendorpbv.nl
Data Dh. R. van Nugteren Software ontwikkelaar +31 78 629 10 06 - r.van.nugteren@oostendorpbv.nl
Research Mv. E. van de Wolf Receptie / Secretariaat +31 78 629 10 00 - e.v.d.wolf@oostendorpbv.nl
 
Recente projecten